sorumsuzluk sözleşmesi

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Moalke sorumlu değildir. Moalke, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi marka ile alıcıyı bir araya getiren bir platformdur. 

Moalke; makrome, amigurumi, seramik vb. tüm el emeği göz nuru ürünleri müşteriye sunan ve ulaştıran aracı kurumdur. Bu ürünlerin imal edilmesinde hiçbir payı yoktur. Sadece bu ürünleri müşterilere pazarlamada ve ulaştırılmasında aracı kurumdur. Bundan dolayı bu ürünleri kullananların ürün hakkında herhangi bir şikayetleri olması durumunda tamamen üretici sorumludur. Moalke sorumlu değildir. 

Moalke, markaların belirlemiş olduğu satış fiyatından %15 komisyon almaktadır.

Tamamlanan siparişler için ödemeler her hafta Çarşamba günleri markaların banka hesabına otomatik olarak aktarılır.

Ürünü kargoya veren markalar, kargo firmasının işini kolaylaştıracak şekilde ürünün paketlenmesinden ve taşınır hale getirilmesinden sorumludur. Taşıma sırasında ürünün paketlenmesinden doğacak zararlardan kargo firması sorumlu değildir, markalar sorumludur.

Moalke, el emeği göz nuru ürünleri insanlarla buluşturmayı amaçlamaktadır. 

Bu siteden ürün satan tüm markalar bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.