fikrin çıkış hikayesi

Bir gün annem makrome örmeye başlamıştı. Önceden hiç makrome örmeyen annem büyük bir heyecanla ve tutkuyla makrome örüyordu 😊 Bunun haricinde örgü de örüyordu ve gerçekten çok güzel ürünler ortaya çıkarıyordu. Birden aklıma bir fikir geldi…

İçimden “Keşke bir platform olsa da markaların kendi elleriyle yaptığı kalite kokan el emeği göz nuru ürünlerini satın alıp kullanabilsek” diye söylendim. 

Hem bu sayede herkes fabrikasyon ve kaliteden yoksun ürünleri kullanmaktan ziyade kalite kokan el emeği göz nuru ürünleri kullanabilecekti. Bu fikir çok hoşuma gitmişti.

Katma değerli bir platform yaratarak globale açılıp “Moalke”yi tüm dünyada bilinen bir marka haline getirmek için büyük bir özveriyle ve heyecanla bu platformu kurmak için yola koyuldum 😊

el emeği göz nuru ürünler

Moalke 2021 yılında kurulan, “Modern Alışveriş Keyfi” sloganıyla çıkan ve markaların büyük emek vererek yaptığı el emeği göz nuru ürünlerini sergilediği ve satışını yaptığı bir “E-Ticaret Sitesi” dir.
Herkesin fabrikasyon ve kaliteden yoksun ürünleri kullanmasından ziyade markaların bizzat elinin değdiği el emeği göz nuru ürünleri kullanmasını istediğimiz için bu platformu kurduk.

%99 memnuniyet

Moalke.com’da sipariş verdiğiniz ürünü size en kısa sürede teslim etmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.
Markalarımızın yaptığı el emeği göz nuru ürünlerini kullananlar memnuniyetlerini bize sıkça dile getiriyorlar ve bu bizi çok mutlu ediyor😊
Müşterilerimizi seviyoruz ve görüşlerinizi, önerilerinizi memnuniyetle karşılıyoruz. Bize neyi doğru yaptığımızı veya neleri geliştirebileceğimizi söylemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.